Cadillac CTS 2.6 V6 Sport Luxury Airco, Leder,Trekhaak, Leder Automaat, LMV
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Cadillac |
| Model | CTS |
| Variant | 2.6 V6 Sport Luxury Airco, Leder,Trekhaak, Leder Automaat, LMV |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Sedan |
| Leeggewicht | 1.625 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 454 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.815 kg |
Voertuig
| Kenteken | 51-PZ-BG |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand |
219.978 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Achter |
| Deuren | 4 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 2597 |
| Cilinders | 6 |
| Vermogen Pk | 181 Pk |
| Vermogen Kw | 133 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 10,7 l/100km |
| Verbruik stad | 14,4 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 8,6 l/100km |
| CO2-emissie | 254 g/km |
| Emissieklasse | Euro 3 |
| Energielabel | F |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 280 - 306 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2015
- Automatisch
- 233.673 km
- Benzine
- 2009
- Handgeschakeld
- 265.986 km