Kia Picanto 1.0 X-pect 5-deurs, 159.000 km NAP
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Kia |
| Model | Picanto |
| Variant | 1.0 X-pect 5-deurs, 159.000 km NAP |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 836 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Trekgewicht geremd | 700 kg |
Voertuig
| Kenteken | 13-ZP-DP |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand |
159.302 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Blauw |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 999 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 63 Pk |
| Vermogen Kw | 46 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 5,1 l/100km |
| Verbruik stad | 6,1 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,5 l/100km |
| CO2-emissie | 120 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 70 - 76 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2011
- Handgeschakeld
- 140.721 km