Lancia Ypsilon 0.9 TwinAir Silver Airco, LMV
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Lancia |
| Model | Ypsilon |
| Variant | 0.9 TwinAir Silver Airco, LMV |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 950 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
Voertuig
| Kenteken | 29-RXV-2 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand |
166.895 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 4 |
| Kleur | Wit |
| APK Datum | 07-09-2026 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 875 |
| Cilinders | 2 |
| Vermogen Pk | 86 Pk |
| Vermogen Kw | 63 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 4,2 l/100km |
| Verbruik stad | 5,0 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 3,8 l/100km |
| CO2-emissie | 99 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 92 - 99 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2012
- Handgeschakeld
- 230.060 km
- Benzine
- 2011
- Handgeschakeld
- 245.707 km