Mitsubishi Outlander 2.0 PHEV instyle Airco, Automaat, Trekhaak, Navigatie, LMV
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Mitsubishi |
| Model | Outlander |
| Variant | 2.0 PHEV instyle Airco, Automaat, Trekhaak, Navigatie, LMV |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.785 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | 7-THP-50 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand |
292.952 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Wit |
| Interieur materiaal | Leder |
| APK Datum | 05-05-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 1998 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 121 Pk |
| Vermogen Kw | 89 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 1,9 l/100km |
| CO2-emissie | 44 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 333 - 365 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2012
- Handgeschakeld
- 106.040 km
- Benzine
- 2003
- Handgeschakeld
- 276.958 km
- Benzine
- 2014
- Automatisch
- 165.667 km