Peugeot 208 1.0 VTi Access Airco, Navigatie(carplay), Trekhaak, TOP ONDERHOUDEN gebruikt geen olie
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Peugeot |
| Model | 208 |
| Variant | 1.0 VTi Access Airco, Navigatie(carplay), Trekhaak, TOP ONDERHOUDEN gebruikt geen olie |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 950 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Trekgewicht geremd | 760 kg |
Voertuig
| Kenteken | 3-XBT-07 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand |
156.672 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 999 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 68 Pk |
| Vermogen Kw | 50 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 4,1 l/100km |
| Verbruik stad | 5,0 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 3,7 l/100km |
| CO2-emissie | 95 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 92 - 99 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2022
- Handgeschakeld
- 65.473 km
- Benzine
- 2021
- Handgeschakeld
- 126.069 km