Peugeot 3008 1.2 PureTech Style Airco, Navigatie, LMV, Panodak
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Peugeot |
| Model | 3008 |
| Variant | 1.2 PureTech Style Airco, Navigatie, LMV, Panodak |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | MPV |
| Leeggewicht | 1.375 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 735 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | HV-087-T |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand |
168.221 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1199 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 131 Pk |
| Vermogen Kw | 96 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 4,9 l/100km |
| Verbruik stad | 6,1 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,3 l/100km |
| CO2-emissie | 115 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - 247 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2017
- Handgeschakeld
- 177.223 km
- Benzine
- 2015
- Handgeschakeld
- 152.256 km
- Benzine
- 2005
- Handgeschakeld
- 91.339 km