Renault Mégane Estate 1.2 TCe Limited Airco, LMV, Navigatie, trekhaak, parkeer sensoren
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Renault |
| Model | Mégane |
| Variant | Estate 1.2 TCe Limited Airco, LMV, Navigatie, trekhaak, parkeer sensoren |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Leeggewicht | 1.259 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 675 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | 9-XNS-33 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand |
181.985 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Rood |
| Laksoort | Metallic |
| APK Datum | 25-10-2026 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1197 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 116 Pk |
| Vermogen Kw | 85 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 5,3 l/100km |
| Verbruik stad | 6,4 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,6 l/100km |
| CO2-emissie | 119 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - 217 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2018
- Handgeschakeld
- 132.027 km
- Benzine
- 2015
- Handgeschakeld
- 221.766 km
- Benzine
- 2016
- Handgeschakeld
- 169.835 km