Renault Modus 1.4-16V Privilège Luxe Airco, LMV
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Renault |
| Model | Modus |
| Variant | 1.4-16V Privilège Luxe Airco, LMV |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | MPV |
| Leeggewicht | 1.135 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
Voertuig
| Kenteken | 62-RG-KX |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand |
91.339 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| APK Datum | 22-05-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1390 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 98 Pk |
| Vermogen Kw | 72 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 6,7 l/100km |
| Verbruik stad | 8,7 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,6 l/100km |
| CO2-emissie | 161 g/km |
| Emissieklasse | Euro 3 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - 158 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2006
- Automatisch
- 266.070 km
- Benzine
- 2010
- Handgeschakeld
- 214.444 km
- Benzine
- 2005
- Handgeschakeld
- 284.006 km