Suzuki SX4 1.6 Shogun Airco, LMV, Trekhaak, Navigatie
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Suzuki |
| Model | SX4 |
| Variant | 1.6 Shogun Airco, LMV, Trekhaak, Navigatie |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | MPV |
| Leeggewicht | 1.140 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
Voertuig
| Kenteken | 56-ZG-ND |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand |
141.822 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| APK Datum | 27-10-2026 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1586 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 107 Pk |
| Vermogen Kw | 79 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 6,8 l/100km |
| Verbruik stad | 8,5 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,8 l/100km |
| CO2-emissie | 165 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | D |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - 158 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering