Volkswagen Touran 1.2 TSI Easyline Airco, Navigatie, LMV
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Volkswagen |
| Model | Touran |
| Variant | 1.2 TSI Easyline Airco, Navigatie, LMV |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | MPV |
| Leeggewicht | 1.353 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
Voertuig
| Kenteken | L-350-KX |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 232.249 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1197 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 105 Pk |
| Vermogen Kw | 77 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 6,4 l/100km |
| Verbruik stad | 8,0 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,5 l/100km |
| CO2-emissie | 149 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - 247 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2007
- Automatisch
- 221.293 km
- Benzine
- 2017
- Handgeschakeld
- 173.023 km
- Benzine
- 2012
- Handgeschakeld
- 264.153 km