Volvo V70 2.5T Summum Airco, Trekhaak, Half leder, LMV TOPAUTO
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Volvo |
| Model | V70 |
| Variant | 2.5T Summum Airco, Trekhaak, Half leder, LMV TOPAUTO |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Leeggewicht | 1.579 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
Voertuig
| Kenteken | 78-ZG-LR |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand |
370.282 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| APK Datum | 05-02-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 2521 |
| Cilinders | 5 |
| Vermogen Pk | 200 Pk |
| Vermogen Kw | 147 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 10,2 l/100km |
| Verbruik stad | 15,0 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 7,4 l/100km |
| CO2-emissie | 243 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | D |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 280 - 306 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2004
- Automatisch
- 314.970 km
- Benzine
- 2014
- Handgeschakeld
- 181.985 km
- Benzine
- 2012
- Handgeschakeld
- 269.373 km