Audi A3 Cabriolet 1.2 TFSI Ambition Pro Line S Airco, LMV, Lederen bekleding, Navigatie, Windscherm
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Audi |
| Model | A3 |
| Variant | Cabriolet 1.2 TFSI Ambition Pro Line S Airco, LMV, Lederen bekleding, Navigatie, Windscherm |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Leeggewicht | 1.335 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
Voertuig
| Kenteken | 29-SJB-2 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand |
251.377 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 2 |
| Stoelen | 4 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Half leder / stof |
| APK Datum | 02-02-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1197 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 105 Pk |
| Vermogen Kw | 77 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 5,7 l/100km |
| Verbruik stad | 7,0 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,0 l/100km |
| CO2-emissie | 132 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - 217 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2008
- Automatisch
- 183.100 km
- Benzine
- 2006
- Handgeschakeld
- 133.592 km
- Benzine
- 2011
- Handgeschakeld
- 166.895 km