Smart Forfour 1.3 passion Airco, Panodak, Trekhaak, LMV
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Smart |
| Model | Forfour |
| Variant | 1.3 passion Airco, Panodak, Trekhaak, LMV |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 945 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
Voertuig
| Kenteken | 36-TD-GL |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand |
244.123 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| APK Datum | 19-01-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1332 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 95 Pk |
| Vermogen Kw | 70 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 6,0 l/100km |
| Verbruik stad | 7,7 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,0 l/100km |
| CO2-emissie | 143 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 92 - 99 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2008
- Handgeschakeld
- 159.302 km