Volkswagen Passat Variant 1.4 TSI GTE Airco, LMV, Trekhaak, Navigatie, Automaat, Half leder
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Volkswagen |
| Model | Passat |
| Variant | Variant 1.4 TSI GTE Airco, LMV, Trekhaak, Navigatie, Automaat, Half leder |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Leeggewicht | 1.635 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
Voertuig
| Kenteken | H-302-GK |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 173.692 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Wit |
| Interieur materiaal | Leder |
| APK Datum | Onbekend |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 1395 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 156 Pk |
| Vermogen Kw | 115 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 1,7 l/100km |
| CO2-emissie | 37 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 280 - 306 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2016
- Automatisch
- 155.226 km
- Benzine
- 2009
- Handgeschakeld
- 265.986 km
- Benzine
- 2004
- Automatisch
- 314.970 km