Alfa Romeo Giulia 2.2 Super Airco, Leder, LMV, NIEUWSTAAT !!
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Alfa Romeo |
| Model | Giulia |
| Variant | 2.2 Super Airco, Leder, LMV, NIEUWSTAAT !! |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Sedan |
| Leeggewicht | 1.420 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 745 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
Voertuig
| Kenteken | ZN-500-R |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand |
186.680 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Achter |
| Deuren | 4 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Half leder / stof |
| APK Datum | 27-06-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Diesel |
| Cilinderinhoud | 2143 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 136 Pk |
| Vermogen Kw | 100 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 4,2 l/100km |
| Verbruik stad | 5,3 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 3,5 l/100km |
| CO2-emissie | 109 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 462 - 483 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2005
- Automatisch
- 219.978 km
- Benzine
- 2015
- Automatisch
- 233.673 km
- Benzine
- 2008
- Automatisch
- 370.282 km